ŽENÁM

Hneď na začiatku upozorňujem chlapov, že toto nebude čítanie pre vás, alebo možno aj áno.

V poslednej dobe si čoraz viac uvedomujem, aká je vďačnosť dôležitá. Aj keď máš zlý deň, možno sa ti pokazilo auto, alebo potrebuješ sa vyplakať, stavím sa, že v každom dni bola aspoň štipka radosti, šťastia, alebo lásky.

Opäť sa vám hlásim, milí zvedavci, stalkeri a iní divní ľudia, ktorí čítate tieto psycho výplody. Viem, že som vás trošku zanedbávala, priznávam, ale nie je to vôbec ľahké vymýšľať si príbehy o udalostiach, ktoré sa MOŽNO stali, dejú sa, alebo sa s najväčšou pravdepodobnosťou udejú. Nie som predsa Sibyla.

Cestujem SAMA

10.08.2018

Áno, áno, áno, už som to každému asi stokrát vysvetľovala, že do Milána pôjdem sama. No a? Čo je na tom? Síce nie som nejaká veľká cestovateľka, takto na výlet pôjdem vlastne po prvý raz úplne sama. Jasné, už som bola napríklad na Cypre, v Berlíne, Chorvátsku (to by som hádam ani nebola Slovenka, keby som nebola aspoň raz v...

Dnes som mala kuchynskú náladu. Čo to v praxi znamená? Že som takmer celý deň strávila v kuchyni. Vážne obdivujem všetky tie ženy, niekedy aj chlapov, ktorí dokážu výborne navariť a ešte to aj krásne naaranžovať. Niekedy je to až škoda zjesť! Fakt sa skláňam nad majstrovstvom dobrého jedla. Tá počiatočná vôňa vám najskôr opantá čuch, keď vám jedlo...

Musím sa priznať, že tento článok som už pred časom zdieľala na FB, ale vzhľadom na to, že prišiel nový rok, myslím si, že je to stále aktuálna téma. Je venovaný hlavne ženám, ale ani chlapi nemusia otáľať. Je čas na zmenu! Na inšpiráciu a na pozbieranie síl! Verím, že ak budeme dostatočne vytrvalí, dosiahneme svoj cieľ.