SARKAZMUS JE NOVÁ ČIERNA

Prvý apríl prešiel a somár sa našiel. (HAHA!) Musím uznať, milí Insta priatelia, že vás bolo neúrekom, ktorí ste naleteli na môj šikovný fórik. A ešte v taký okatý dátum. Každopádne ma vaše gratulácie potešili aj som sa pousmiala, aj ma zahriali pri srdiečku, že existujú prajní ľudia a myslím, že ich je stále viac. Ponaučenie z tohto nemilého...

Opäť sa vám hlásim, milí zvedavci, stalkeri a iní divní ľudia, ktorí čítate tieto psycho výplody. Viem, že som vás trošku zanedbávala, priznávam, ale nie je to vôbec ľahké vymýšľať si príbehy o udalostiach, ktoré sa MOŽNO stali, dejú sa, alebo sa s najväčšou pravdepodobnosťou udejú. Nie som predsa Sibyla.

Iste sa ti to už stalo! Určite! Najmä keď si bol dlhšie v uzavretej miestnosti, či už v škole, alebo v práci. Ten pocit, keď prídeš po dlhej vytúženej ciG(k)pauze, a zacítiš ten kolektívny smradík. Alebo, keď tam vstúpi "cudzinec" a hneď sa nenápadne ponáhľa otvoriť okno. Poznáš to veľmi dobre, a hlavne v zime.

Tentoraz mám na teba jednu otázku. Aký film máš v slovenskej kinematografii minulého storočia najradšej? Odpovedz mi do správy, alebo si odpovedz len tak, pre seba. Ja sa pochválim s tým svojim, ako inak, keď to tu menežujem. Niežeby bola slovenská kinematografia moja obľúbená, ale tento jeden film, si zaslúži špeciálne miesto niekde v očistci. Do...

Prvý sex...uplynula nejaká doba, kým som sa rozhýbala napísať tento blog na požiadanie. Uznajte predsa, musela som získať aj nejaké skúsenosti. Aký by som to bola bloger, keby som všeličo nevyskúšala najprv na sebe? HA HA! Samozrejme, ten svoj prvý mám už za sebou, ale myslím si, že tých "prvých" môže byť viacero.