SARKAZMUS JE NOVÁ ČIERNA

Kto by nepoznal tento slávny výrok Reného Descarta? Veď si jasne pamätám, že nám ho na dejepise a filozofii omieľali donekonečna! Dnes sa rada zahrám na takého filozofa aj ja. Veď myslenie mi predsa ide! Ale počkať! Ide vlastne o to, či chcem myslieť?

(nechcem zase začínať článok mojím obľúbeným klišé, ale nedá sa mi inak, pretože všetky moje supr-dupr články mi prichodia na um práve počas prechádzok a zapisujem ich pri pití vína- som predsa PÔŽITKÁRKA - a nehanbím sa to priznať! (haha, teraz sa cítim ako na sedení anonymných alkoholikov- volám sa Daniela a NEmám problém s pitím vína, to víno má...

A máme ho tu! Samozrejme, že Oscara (slnko), a tak ako on po dlhom čase zaútočil na naše pazuchy, ktoré sa lesknú už po rannej sprche, aj ja hodlám zaútočiť po dlhom čase na tvoju bránicu.

Prvý apríl prešiel a somár sa našiel. (HAHA!) Musím uznať, milí Insta priatelia, že vás bolo neúrekom, ktorí ste naleteli na môj šikovný fórik. A ešte v taký okatý dátum. Každopádne ma vaše gratulácie potešili aj som sa pousmiala, aj ma zahriali pri srdiečku, že existujú prajní ľudia a myslím, že ich je stále viac. Ponaučenie z tohto nemilého...

Opäť sa vám hlásim, milí zvedavci, stalkeri a iní divní ľudia, ktorí čítate tieto psycho výplody. Viem, že som vás trošku zanedbávala, priznávam, ale nie je to vôbec ľahké vymýšľať si príbehy o udalostiach, ktoré sa MOŽNO stali, dejú sa, alebo sa s najväčšou pravdepodobnosťou udejú. Nie som predsa Sibyla.