....Je prvý sex naozaj tak dôležitý???

27.10.2018

Prvý sex...uplynula nejaká doba, kým som sa rozhýbala napísať tento blog na požiadanie. Uznajte predsa, musela som získať aj nejaké skúsenosti. Aký by som to bola bloger, keby som všeličo nevyskúšala najprv na sebe? HA HA! Samozrejme, ten svoj prvý mám už za sebou, ale myslím si, že tých "prvých" môže byť viacero.

Napríklad prvý sex, ako úplne prvý v tvojom živote, ktorý si väčšina z nás isto pamätá. Stane sa to vtedy, keď ťa omrzí čítať na instagrame ironické hlášky o "marhuľkách a banánoch" a ty nevieš o čom sa točí. Niektorí jedinci samozrejme čakajú na toho pravého, či ľavého, iní to chcú mať rýchlo za sebou. Obaja sa cítite trápne a pri pohľade na nahé telo sa snažíte skryť prekvapenie a sklamaný výraz. Poniektorí si to rozdajú ako králiky a iní romanticky a nežne. Vieš si predstaviť väčšiu romantiku, ako nebo plné hviezd, keď na teba vhupne ten nadržaný, neschopný býk? Ja tiež nie.

Druhý "prvý sex", nie doslova sex je, keď s tebou ten tvoj "prvý a pravý" milenec vytrtká a rozíde sa s tebou, síce v "dobrom" (nájde si inú/iného, pretože je už v sexe "macher"), ale samozrejme by si bol rád, keby si ho už nikdy v živote nevidel. Za ten trapas to predsa nestojí. Prekopeš sa do Austrálie a pre istotu si zrušíš všetky účty na sociálnych sieťach. Ach, aké to mali kedysi ľudia bez internetu ľahké. Stačilo sa presťahovať a chodiť domov iba na sviatky.

Ďalší "prvý sex" môžeš zažiť práve vtedy, keď s tebou vytrtká život. Napríklad, keď ťa chce život niečo naučiť a do cesty ti pošle nejakého paka, alebo pekelne prekérnu situáciu, z ktorej márne hľadáš cestu von.

Alebo "prvý sex" po vytrtkaní prvým zamestnávateľom, ktorý si myslí, že keď nemáš prax, tak si spadol z jahody a nevieš o čom je život a zákonník práce.

"Prvý sex" s druhým, tretím, či dvadsiatym človekom v tvojej posteli, ktorý bude aj tak vždy prvý a predsa iný.

Prvý sex sa ti môže zdať ako prvý, aj keď sa po dlhej dobe vidíš so svojím milým/milou. A vtedy to iskrí ako šialené, vzrušenie by sa dalo krájať. A nevieš sa dočkať, kedy budeš ležať v jeho náručí. To je zaručene ten najlepší prvý sex tvojho života.....hoci ste sa nevideli len 8 hodín.

A samozrejme, prvý sex, (zväčša už nie s tým "prvým a pravým", ktorého si tak zbožňoval/a), pri ktorom sa naozaj cítiš ako kráľ/ovná. Keď sa obaja úprimne snažíte, úprimne si doprajete a nikto z vás nerieši čo bude o 4 minúty, keď skončíte. To by som však nazvala prvé MILOVANIE....